• Různé

Program na LISTOPAD 2018

22.11. – Pečeme  perníčky ve všech třídách  (celé dopoledne)

23.11. – Zdobíme ve všech třídách perníčky (celé dopoledne)

28.11. – Vánoční jarmark pro rodiče – na chodbě MŠ – od 12.00 hodin. Bude připravena prodejní výstavka vánočních výrobků dětí i personálu. Prosíme rodiče o pomoc – protože máte i vy šikovné  ruce, přivítáme každý váš vánoční výrobek do našeho prodeje. Výrobky budeme také prodávat 1.12. na náměstí při  rozsvěcování stromečku. Výtěžek z akce ponecháme opět na  Den dětí.

Prosíme rodiče o 110 Kč (během listopadu) na dárek pro vaše děti, který si na vánočních besídkách odnesou domů.

Pro špatné počasí měníme termín našeho "Dýňobraní"

Vážení rodiče!!!

Pro špatné počasí naši akci „Dýňobraní“ a kouzelnou zahradu přesouváme na středu 31.10. 2018 od 17. hodin.

Pokud máte dýničky již připravené a vydlabané, přineste je zítra do školky, my je budeme chodit večer zapalovat. Ve středu si je pak všichni zapálíte sami. Každý rok končíme se zapalováním na dušičky – 2.11.

Děkujeme za pochopení.                                                      Kolektiv MŠ

ZÁPIS do MŠ

Zápis dětí na školní rok 2018-2019 se bude konat 14. května 2018 od 9:00 - 12:00 hodin a od 14.00 - 16.00 hodin v kanceláři ředitelky MŠ Studánka – Liberecká 76.

Sebou přineste Žádost o přijetí, doklad o pravidelném očkování dítěte a občanský průkaz. Dokumenty jsou ke stažení na našich stránkách.

UPOZORNĚNÍ PRO RODIČE

Ve čtvrtek 28. 9. 2017 je Státní svátek. MŠ je uzavřena !!!

V pátek 29.9. 2017 má Základní škola vyhlášené ředitelské volno. Nebude v provozu ani kuchyň, tudíž v tento den nemáme pro děti zajištěnou stravu. Pro přihlášené děti na tento den jsme zajistili provoz v MŠ Liberecká.

Naše MŠ bude v tento den uzavřena !!!

Schůzka rodičů

Schůzka rodičů nově přijatých dětí se koná ve čtvrtek 15.6.2017 od 15.00 hodin v naší mateřské škole.

ZÁPIS do MŠ

Zápis do Mateřské školy Studánka Jablonné v Podještědí se koná 11. května 2017 od 9,00 do 15,00 hodin

Podle novely školského zákona č.178/2016 Sb. dochází k zavedení

povinného předškolního vzdělávání pro děti, které do 31.8. 2017 dovrší 5 let .

V tento den se dostavte do MŠ Liberecká k paní ředitelce Bc. B. Šimonové, kde vyplníte Žádost o přijetí. Také máte možnost si oba doklady (Žádost + Doklad o očkování) stáhnout z našich stránek a vyplněné přinést rovnou k zápisu.

Prázdninový provoz

ŠKOLNÉ

Nezapomeňte si zrušit nebo přerušit trvalý příkaz ve své bance na školné na měsíc červenec a srpen 2016. V červenci, pokud bude vaše dítě chodit do MŠ, se bude platit školné Kč 25/na den (pouze hotově). Pokud se odhlásíte na tento měsíc – školné neplatíte.

Školné na srpen (náhradní prázdninová školka) v MŠ Liberecká - Kč 25/na den a stravné Kč 32/na den. Vše se bude vybírat pouze hotově.

STRAVNÉ

Po dobu prázdnin – pokud vaše dítě nebude chodit – stravné se neplatí. Při docházce vašeho dítěte si ponechte trvalý příkaz. Naše MŠ Studánka U Školy bude zavřená od 1.8. -31.8. 2016. Po tuto dobu můžete využít MŠ Studánku Liberecká, která bude po celý srpen otevřená. Žádosti o prázdninovou školku si můžete vyzvednout u zástupkyně ředitelky I. Psigodové. Prosíme o odevzdání do konce května.

Úvodní

Dobrý den, vítáme vás na stránkách naší Mateřské školky, která je pokračovatelkou 1. MŠ Preciosa. Dnem 1.1.2013 došlo k převodu pod MŠ Studánka, která je zřízena městem Jablonné v Podještědí.