DEN DĚTÍ  1.6. 2022

Ve středu 1.6. – pojedeme s dětmi z celé školky na zábavný výlet, který bude celý hrazen z peněz z vánočního jarmarku.

I. a II. třída – zábavní Funpark v libereckém Babylonu a III. a IV. třída – IQ park v libereckém Babylonu. Prosíme o pitný režim a nějakou dobrůtku do baťůžku.

I. a II. třída - odjezd autobusem v 9.00 hodin po svačince a předpokládaný příjezd do 13.00 hodin na oběd.

III. a  IV. třída – odjezd v 8.00 hodin – svačinu si bereme sebou a předpokládaný příjezd do 13.00 hodin na oběd.

Z jarmarku zaplatíme oba autobusy a vstupné pro děti – celkové náklady činí 18 300 Kč.

Ve středu 8. června od 15.00 hodin nás čeká

ZÁVĚREČNÉ ROZLOUČENÍ S PŘEDŠKOLÁKY  – zveme rodiče předškoláků do Společenského centra.  Pouze pro děti odcházející do školy.

UPOZORNĚNÍ na prázdninový provoz

Naše MŠ bude celá uzavřená v měsíci SRPEN 2022.

Na tento měsíc můžete v nejnutnějším případě požádat o prázdninovou školku v MŠ Liberecká. Žádosti si můžete vyzvednout v kanceláři zástupkyně ředitelky. Odevzdat je musíte nejdéle do 10. 6. 2022.

Také vás prosíme, nahlaste prázdninovou docházku učitelkám ve třídě na měsíc červenec 2022 (kdo ji bude velmi nutně potřebovat). V MŠ bude probíhat omezený provoz, učitelky si musí vyčerpat řádnou dovolenou.

Během prázdnin budou ve školce probíhat stavební úpravy v umývárně II. třídy a malování v obou přízemních třídách.

ŠKOLNÉ a STRAVNÉ

Po dobu prázdnin – pokud vaše dítě nebude chodit do MŠ – školné a stravné se neplatí.

Při docházce vašeho dítěte po dobu prázdnin do MŠ si ponechte trvalý příkaz jak na stravné tak na školné.

Besídky ke Dni maminek a ke Dni rodin – tedy nejenom pro maminky ale i tatínky .

V pondělí 9.5. -  IV. třída od 15.00 hodin, v úterý 10.5. – I. třída od 15.00 hodin, ve středu 11.5. – II. třída od 15.00 hodin, ve čtvrtek 11.5. – III. třída od 15.00 hodin

26.5. – připravujeme pro děti „sportovní dopoledne“ na hřišti Základní školy. Prosíme rodiče o barevná trička pro děti a vhodné sportovní oblečení.

I.třída – žluťásci

II.třída – modráčci