• 00_list.jpg
  • 4tr_22.jpg
  • 4tr_33.jpg

Poděkování

V novém roce 2017 musíme poděkovat hlavně panu Balounovi, firma Ikos Liberec, který je naším pravidelným sponzorem. Letos nám opět věnoval finanční obnos ve výši 50 tis. korun, za které dokoupíme vybavení zahrady v jarním období.

Poděkování také patří panu Mgr. Drábovi ml. za zprostředkování věcného daru od firmy CS Cargo - notebook k interaktivní tabuli.

Paní Ing. Jitce Mádlové za projekt k nové stěně oddělující třídu a ložnici, který uskutečníme v příštím roce.

Nadace PreciosaNadaci Preciosa, která nám každý rok přispívá finanční částkou. V letošním roce to je 10 000 korun na zvukové vybavení pro veřejná vystoupení.

Panu Kuňákovi - Autodoprava Kuňák - za kompost do našich zahrádek a za fůru nového písku na naše pískoviště.

Velký dík rodičům

Chtěli bychom moc a moc poděkovat :

Paní Zdobinské Hartmanové - firmě Sikr s.r.o., Heřmanice - za příspěvek na autobusovou dopravu na lyžařský kurz - 3 000Kč

Panu Balounovi - firma IKOS CZ, s r.o. - za interaktivní tabuli pro nejstarší děti - 50 000 Kč

a panu Poupovi - firma SOHARO - za notebook k interaktivní tabuli a také za výtvarné potřeby pro všechny třídy.

Za všechny dětičky i za celý kolektiv  DĚKUJEME !!!

Cesta odvahy

01S velkou radostí vám musíme oznámit, že dnes nám na naši zahradu přibyl další zahradní prvek "Cesta odvahy". Moc děkujeme našemu tatínkovi - panu Balounovi - za velký finanční sponzorský dar, za který jsme vše pořídili. Za všechny děti patří jemu velký dík!!!!!!

Poděkování

- panu Formanovi - za těsto na perníčky- všem rodičům, kteří nám pomohli s velikonočním jarmarkem (seno, pšenici, skořápky a jiné)
- paní Vávrové za papíry na kreslení

- panu Štichovi - za malování dětí na dětským dnu a spolupráci při výrobě  tabla předškolních dětí

- paní Janďurové - za dobrůtky do našeho pirátského pokladu

- paní Obolecké - za dobrůtky do našeho pirátského pokladu

- panu Horákovi - za spolupráci při tvoření ročenky pro předškolní děti

- paní Poupové - za nanuky pro děti na dětský den, zároveň bychom chtěli poděkovat za půjčení nafukovacího globusu a zakoupení nafukovacího letadla na závěrečnou akademii= ještě jednou moc děkujeme!!

- všem maminkám, které dětem upekly něco dobrého na zub ke dni dětí

- manželům Balounovým za meloun pro děti v I.třídě