• Akce
  • 1. třída
  • MŠ Studánka - U školy Jablonné v Podještědí - 2019-20 1. třída

Na louce

Při vycházkách na louku jsme poznávali luční květiny, zkoumali broučky v trávě, hledali jsme šnečky. Ve školce jsme si vytvořili domeček pro skřítky a ozdobili jsme si stolečky ve třídě plovoucími květinami. Fotogalerie

Den dětí

Poslední podzimní dny v 1.třídě

Zdravíme z první třídy, kde jsme prožili krásné podzimní dny, během kterých jsme si zkusili stříhat, modelovat, kreslit, malovat a tvořit nejrůznější věci na jablíčkový den, strašidelnou zahradu i jarmark. Děti upřednostňují hru s kamarády, vzájemně se na sebe těší a umí se dělit o dobrůtky. Začátkem prosince jsme se na několik měsíců museli rozloučit s naší kamarádkou Amálkou, která odjíždí do ciziny. Přejeme mi šťastnou cestu a moc se na ni těšíme, až se vrátí na jaře. S pozdravem paní učitelky a chůvička Lucie.