• phoca_thumb_m_funpark_42.jpg
  • phoca_thumb_m_sychrov_62.jpg
  • phoca_thumb_m_sychrov_63.jpg
  • phoca_thumb_m_sychrov_68.jpg

Milé děti, milé maminky a milí tatínkové, moc vám všem děkujeme za krásný a pohodový školní rok. Děkujeme za všechny dárečky a kytičky, které jsme od vás dostali.

Přejeme sluníčkové prázdniny, koupání, krásnou dovolenou v Čechách nebo u moře a hlavně šťastný návrat bez úrazů. Už teď se těšíme na nový školní rok a na nové dětičky. S dětmi, které už neuvidíme, protože odchází do školy, budeme určitě v kontaktu. Rádi se budeme dozvídat jejich úspěchy ve škole.

Kolektiv MŠ U Školy

Mateřská škola Studánka – U Školy Jablonné v Podještědí, U Školy 194, 471 25 Jablonné v Podještědí; IČ: 71013083, tel.: 487 762 103, E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Zásady ochrany osobních údajů, Prohlášení o přístupnosti Copyright obsahu MŠ Studánka U Školy 2013-2023, webmaster: V. Horák TOPlist